elektrobicykel SPECIALIZED Turbo TERO X 4.0 Gunmetal / White Mountains

Novinka
4 350 s DPH / ks 3 625 € bez DPH / ks
Veľkosť:
Skladom posledný kus
Elektrobicykel Specialized Turbo TERO X 4.0 - celoodpružený
Výrobca:
Obj. čislo:
91622-5204

elektrobicykel SPECIALIZED Turbo TERO X 4.0 Gunmetal / White Mountains

Turbo Tero X znamená jednu vec: budete potrebovať väčšiu mapu. S dojazdom kdekoľvek je tento celoodpružený elektrobicykel naším vozidlom kamkoľvek, cez čokoľvek a so všetkým. Navyše, s dostatočným úložným priestorom na to, aby ste si zbalili pár vymožeností v backcountry, budete objavovať nové dobrodružstvá jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Jediná otázka, ktorú si treba položiť, je kam? 

Motor Full Power 2.0E s krútiacim momentom 50 Nm a batériou 530 Wh poskytuje neuveriteľnú, bezproblémovú asistenciu pedálov a dlhotrvajúcu výdrž batérie.
Aplikácia Mission Control a displej MasterMind vám umožňujú prispôsobiť úrovne výkonu Tero X vašim požadovaným preferenciám jazdy.
Mission Control vám poskytuje zvýšenú bezpečnosť tým, že vám umožňuje deaktivovať motor a aktivovať alarm snímača pohybu so zámkom Turbo System a zároveň poskytuje jednoduché bezdrôtové aktualizácie, aby sa váš bicykel neustále zlepšoval.
130/120 mm plné odpruženie. Uzamykateľná vidlica RockShox Recon Silver RL a tlmič RockShox Deluxe Select R poskytujú istotu, pohodlie a kontrolu.
Sklopná sedlovka vám pomáha udržať si kontrolu počas skalnatých častí a zároveň uľahčuje zložiť nohu, keď zastavujete.
Nerezové blatníky DRYTECH zaistia, že bez ohľadu na dobrodružstvo prídete vždy svieži.
Svetoznáme pneumatiky Ground Control Grid T7 pre neprekonateľnú trakciu.
Zadný nosič s bočnými koľajničkami poskytuje nosnosť 20 kg. Kompatibilné aj s predným nosičom a doskou Adventure Plate pre dodatočnú kapacitu 10 kg.
Integrované predné svetlo Lezyne Classic s 500 lúmenmi a zadné svetlo Lezyne Fender.
Pre optimálne ovládanie jazdy má Tero X kombináciu predných a zadných kolies 29/27,5, tiež známu ako nastavenie mullet, vo všetkých veľkostiach okrem S. Model S obsahuje kombinácie predných a zadných kolies 27,5/27,5.
Naposledy navštívené

elektrobicykel SPECIALIZED Turbo TERO X 4.0 Gunmetal / White Mountains

Elektrobicykel Specialized Turbo TERO X 4.0 - celoodpružený
Specialized
KROSS
Merida
CRUSSIS
SRAM
SHIMANO
BBB
WAHOO
TACX
GARMIN
CAMELBAK
100%
CASTELLI
ABUS