Quatro 0%

"Vymeň starý za nový!"

Akýkoľvek nový bicykel / elektrobicykel si teraz viete kúpiť aj na splátky s 0% úrokom a zároveň Vám odrátame hodnotu starého bicykla / elektrobicykla. Stačí si vybrať nový kus v našej predajni a zároveň priniesť Váš starý kúsok na zhodnotenie jeho stavu. Zhodnotíme ho a dohodnutú cenu odpočítame z ceny nového. K dispozícii je na výber množstvo modelov bicyklov aj elektrobicyklov značiek Specialized, Cube, Ghost, Kross, Lapierre, Crussis.

 

Splátky Quatro nie je podmienka na výmenu bicykla! (Hotovosť, Karta, Quatro, Home Credit...)

Podmienky pre získanie benefitu 0% úroková sadzba?

  • nakúpiť na splátky cez Quatro v období od 2.10.2023 – 31.12.2023, uzavrieť zmluvu „Šikovná
    splátka – kampaň 0% úrok“ s dobou splatnosti od 7 – 96 mesiacov
  • vyplatiť výšku úveru najneskôr do 6 mesiacov od prevzatia tovaru
  • vytvoriť žiadosť najneskôr do 31.12.2023

 

Ako uhrádzať splátky

Klient môže splácať splátky v akejkoľvek výške, avšak  minimálne vo výške predpísanej splátky tak, aby celkovú výšku úveru splatil najneskôr do 6 mesiacov od prevzatia tovaru (tzn. klient uhradí rozdiel výšky poskytnutého úveru a sumy už uhradených splátok do 6. mesiaca od prevzatia tovaru). Klient môže vyplatiť úver aj jednorázovo. Klient bude o splatení úveru informovaný SMS správou.

Ak klient nevyplatí úver do 6 mesiacov od prevzatia tovaru, zmluva sa neukončí a klient pokračuje v splácaní úveru podľa predpísaného splátkového kalendára. V danom prípade, úver sa úročí štandardnou úrokovou sadzbou uvedenou v zmluve o viazanom spotrebiteľskom úvere.

Preplatky pre kampaňové zmluvy so zvoleným produktom „Šikovná splátka - Kampaň 0% úrok“ nebudú vrátené klientom späť na účet v období do uplynutia 6 mesiacov od termínu 1. splátky, tzn. v období kedy klient má možnosť vyplatiť úver bezúročne. Po uplynutí 6 mesiacov bude vrátenie preplatkov opäť realizované (platí pre klientov, ktorí pokračujú v splácaní podľa splátkového kalendára).