!!PREDAJŇA VELOSVET OTVORENÁ!!

Od 30. 3. 2020 Otváracie hodiny 9:00 – 17:00 hod.


Dodržujte prosím nasledovné pravidlá:Nevstupovať do predajne, len na vyzvanie personálom. Velosvet si vyhradzuje určovať poradie zákazníkov (9:00 - 12:00 hod prednostné vybavenie dôchodcov).
Do predajne vstup len s rúškom (prekrytie nosa a úst) a v rukaviciach. Kto nemá rukavice, povinne mu personál poskytne dezinfekčný prostriedok.
V predajni sa zdržujte len nevyhnutný čas na vybavenie. Dodržujte bezpečný odstup od personálu, taktiež 2m rozostup od iného zákazníka pri platení. Rozostupy dodržujte aj pri čakaní v rade.

Za trpezlivosť ďakujeme! Robíme to pre Vašu bezpečnosť!Leader Fox

Prejsť na web výrobcu
https://leaderfox.cz/

Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.

Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.

Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.

Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.

  • Zákaznícky servis

    046 542 70 73

  • Doprava zdarma pre objednávky nad 100 €
  • Bezpečne, rýchlo, pohodlne cez PayPal.
  • Platba kartou, dobierkou, prevodom.
  • Servis bicyklov do 48-hodín.