SPECIALIZED Stumpjumper Comp - Satin White Sage / Deep Lake

Akcia -32%
4 250 € s DPH 2 890 s DPH / ks 2 408,33 € bez DPH / ks
Veľkosť:
Skladom 2 ks
Bezkonkurenčná kinematika odpruženia, vynikajúce ovládanie, perfektne vyladená tuhosť rámu – Stumpjumper Comp je náš plne vybavený, plne dostupný, celokarbónový, definitívny trailový bicykel. Úplne nová geometria, úplne nové odpruženie – je pripravený vziať vás na ktorýkoľvek trail.
Výrobca:
Obj. čislo:
93323-5105
EAN:
888818886272

SPECIALIZED Stumpjumper Comp - Satin White Sage / Deep Lake

  • BENCHMARK TRAILOV - Keď sme sa rozhodli navrhnúť úplne nový Stumpjumper, sledovali sme niekoľko náročných cieľov. Musel vynikať na akomkoľvek druhu trailu, a musel byť vhodný pre každý štýl jazdca. Aby sme to dosiahli, išli sme po 1) markantnom znížení hmotnosti, avšak bez obetovania odolnosti, 2) tuhom ráme, s ktorým však jazda ostáva ľahká a živá, 3) geometrii, ktorá zlepší jazdu každému jazdcovi a 4) najlepšej možnej kinematike odpruženia, akú vieme navrhnúť. Ukázalo sa, že s novým Stumpjumperom môže byť aj vlk sýty, aj ovca celá.
  • NAJSLADŠÍCH 130 MM, S AKÝMI KEDY BUDETE JAZDIŤ - Spracovali sme kinematiku odpruženia modelu Stumpjumper tak, aby sme dosiahli najlepší možný výkon vo všetkých smeroch v 130mm balení. Nespočet hodín vývoja odpruženia v laboratóriu a testovania v teréne dalo vzniknúť prepracovanému bicyklu so stredným zdvihom, ktorý sa preháňa terénom ako gravitačná šelma, ktorý sa ovláda ľahko ako v sne, a ktorý ide do kopca tak, ako keby mal motor.
  • PROGRESÍVNA GEOMETRIA - Geometriou S-Sizing nového modelu Stumpjumper sme trafili do čierneho. Dlhá, nízka, položená vidlica s malým offsetom, strmší uhol sedlovky – kombinácia, ktorá vám vylepší jazdu. Vaša jazda bude stabilnejšia, zákruty budete rezať ešte lepšie, v stúpaní sa budete cítiť pohodlnejšie. Vaša jazda bude jednoducho lepšia. Vďaka ladeniu FlipChip si môžete nastaviť svoj fit a zaistiť si tak, že jazda na vašom novom Stumpjumperi bude bezchybná bez ohľadu na to, aký terén si vyberiete.
  • Rámy RIDER - FIRST ENGINEERED™ používají k zaisteniu jazdných charakteristík prístup založený na veľkosti, ktorý zaisťuje, že každý rám bude bezchybne fungovať. Či už ste mladý skokan na S1, alebo potrebujete dlhý rám S6, zažijete rovnaké jazdné vlastnosti – ostré zákruty a vyváženú tuhosť vpredu aj vzadu – to všetko pri najnižšej možnej hmotnosti. A tým myslíme naozaj nízku hmotnosť: 2 250 gramov (S-Works, veľkosť S-3, so zadným tlmičom).
  • SWAT™ - Keď sme v roku 2016 predstavili SWAT™ door na modeli Stumpjumper, uvoľnili sme priestor vo vašich vreckách a pridali sme priestor pre veci typu pumpička, náhradné duše, a pod. Pri novom modeli Stumpjumper sme zachovali rovnaké dizajnové znaky, ktoré poznáte a máte radi.

Parametre

Tlmič FOX FLOAT DPS Performance, Rx Trail Tune, rebound and 3-position compression adjust, 190x45mm
Vidlica FOX FLOAT 34 Rhythm, GRIP damper, two position Sweep adjustment, 15x110mm QR axle, 44mm offset, 140m
Rám FACT 11m carbon chassis and rear-end, asymmetrical design, 29 Trail Geometry, SWAT™ Door integration
Objímka Alloy, 38.6mm
Stredové zloženie SRAM DUB, BSA 73mm, Threaded
Kľuky SRAM X1 Eagle, DUB, 32T, S1: 165mm, S2-S5: 170mm, S6: 175mm
Prevodníky 32T
Brzda predná SRAM G2 RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
Brzda zadná SRAM G2 RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm
Radenie SRAM GX, trigger, 12-speed
Prehadzovač SRAM GX Eagle, 12-speed
Reťaz SRAM NX Eagle, 12-speed
Kazeta / Viackoleso Sram XG-1275, 12-speed, 10-52t
Gripy Specialized Trail Grips
Riadidlá Specialized, 6061 alloy, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 780mm width
Predstavec Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Náboj predný Alloy, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 28h
Náboj zadný Alloy, sealed cartridge bearings, 148mmx12mm thru-axle, 28h
Ráfiky Specialized 29, hookless alloy, 30mm inner width, tubeless ready
Špice DT Swiss Industry
Sedlo Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
Sedlovka X-Fusion Manic, infinite adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SLR LE lever,
Plášť predný Butcher, GRID casing, GRIPTON® T9 compound, 29x2.3"
Plášť zadný Purgatory, GRID casing, GRIPTON® T7 compound, 29x2.3"
Naposledy navštívené

SPECIALIZED Stumpjumper Comp - Satin White Sage / Deep Lake

Bezkonkurenčná kinematika odpruženia, vynikajúce ovládanie, perfektne vyladená tuhosť rámu – Stumpjumper Comp je náš plne vybavený, plne dostupný, celokarbónový, definitívny trailový bicykel. Úplne nová geometria, úplne nové odpruženie – je pripravený vziať vás na ktorýkoľvek trail.