Menu

SPECIALIZED S-WORKS EPIC World Cup

Akcia -20%
  • SPECIALIZED S-WORKS EPIC World Cup
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
12 500 € s DPH 9 990 s DPH / ks 8 325 € bez DPH / ks
Veľkosť:
Skladom posledný kus
Epic World Cup je najrýchlejší pretekársky XC bicykel na svete na hladkých až stredne technických tratiach vďaka neprekonateľnej kombinácii účinnosti, ovládania a nízkej hmotnosti.
Výrobca:
Obj. čislo:
93123-0003
EAN:
8888188714900
Kolesá
Roval Control SL, DT Swiss 180 Internals, DT Swiss Ratchet EXP, Ceramic bearings,
Modelový rok
2023
Veľkosť kolies
29"

SPECIALIZED S-WORKS EPIC World Cup

  • REFERENČNÝ RÁM: Náš tím konštruktérov stanovil a dosiahol nové štandardy v oblasti torznej tuhosti a tuhosti BB s cieľom zabezpečiť maximálnu rýchlosť prostredníctvom efektívneho prenosu výkonu a presného riadenia. Tento výkon si vyžadoval integrovaný vývojový prístup, ktorý kombinoval konštrukčne vynikajúce dvojité diamantové usporiadanie s tlmičom nárazov umiestneným vo vnútri hornej rúrky. A na koniec pridajte najsofistikovanejšie karbónové usporiadanie v histórii spoločnosti Specialized.
  • ŠOKUJÚCA RÝCHLOSŤ: Tím Specialized Ride Dynamics vymyslel a vynašiel revolučnú technológiu tlmičov pre model Epic WC, ktorá jazdcovi poskytuje účinnosť a rýchlu odozvu hardtailu PLUS kontrolu, schopnosti a udržanie rýchlosti plného odpruženia - to všetko s jednoduchým nastavením. Tlmič SID Deluxe WCID, vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou RockShox, využíva jedinečné nezávisle nastaviteľné pozitívne a negatívne vzduchové pružiny, ktoré poskytujú vyhľadávanú "odozvu" hardtailu v kombinácii s poddajnosťou pri jazde v teréne a možnosťou jednoduchého prispôsobenia nastavení pre konkrétny trail alebo vyladenia podľa preferencií a pocitov jazdca. Nastavte ho napevno a bude jazdiť ako hardtail, alebo ho otvorte a získajte bicykel, ktorý bude drviť prekážky. Nie ste však obmedzení na "otvorené a zatvorené", jednoduchá povaha jeho nastavenia umožňuje jazdcovi nastavenie v spektre od pevného po mäkké.
  • NAD RÁMEC KATEGÓRIE: 75 mm zadného zdvihu bicykla Epic World Cup poskytuje kontrolu a schopnosti ako modely s oveľa vyšším zdvihom. Keďže je navrhnutý na jazdu na hornej hranici zdvihu alebo blízko nej, poskytuje rovnaký pozitívny zdvih ako bicykel so 100 mm zdvihu a 25 % sagom. Na ďalšiu optimalizáciu výkonu odpruženia tím Specialized Ride Dynamics vyladil relatívne plochú krivku vzduchovej pružiny v strednom zdvihu tak, aby zvládala väčšinu nárazových síl ako bicykel s vyšším zdvihom. Na zákazku vyrobený Mega Jounce Bumper je vďaka svojim veľkým rozmerom "prvým v odvetví" a hrá kľúčovú úlohu pri hladkom zvládaní dopadov na najväčších skokoch.
  • NEZBLÁZNILI SME SA? TAK TROCHU: Zatiaľ čo nový a prelomový tlmič SID Deluxe WCID poskytuje jedinečnú kombináciu podpory a poddajnosti v zadnej časti, BRAIN vo vidlici stále žije. Technológia Position-Sensitive umožňuje jazdcovi až 15 mm sagu pre vyváženú jazdu, poskytuje pružnú poddajnosť na malých nerovnostiach a pevnú platformu pre pedálovanie bez potreby diaľkového zamykania alebo stláčania páky.

Parametre

Kolesá Roval Control SL, DT Swiss 180 Internals, DT Swiss Ratchet EXP, Ceramic bearings,
Modelový rok 2023
Veľkosť kolies 29"
Tlmič RockShox-Specialized SIDLuxe WCID Ultimate, Ride Dynamics Developed,
Vidlica RockShox SID SL ULTIMATE BRAIN, Top-Adjust Brain damper, Debon Air, 15x110mm, 44mm offset, 110mm Tra
Rám S-Works FACT 12m Carbon, WCID suspension design
Kľuky Quarq XX SL power meter crankset, Carbon, 168 Q-Factor, DUB, 170/175mm, 34T
Brzda predná SRAM Level Ultimate, 2-piston caliper, hydraulic disc, stealth
Brzda zadná SRAM Level Ultimate, 2-piston caliper, hydraulic disc, stealth
Radenie SRAM POD AXS controller
Prehadzovač SRAM XX SL Eagle Transmission
Kazeta / Viackoleso SRAM CS-1299 Cassette, 12-speed, 10-52t
Riadidlá Roval Control SL Integrated cockpit, 60mm/70mm X- 12 degree integrated stem
Naposledy navštívené

SPECIALIZED S-WORKS EPIC World Cup

Epic World Cup je najrýchlejší pretekársky XC bicykel na svete na hladkých až stredne technických tratiach vďaka neprekonateľnej kombinácii účinnosti, ovládania a nízkej hmotnosti.