SPECIALIZED Diverge E5 ELITE Gloss Mystic Blue / Blue Metallic

Akcia -15%
  • SPECIALIZED Diverge E5 ELITE Gloss Mystic Blue / Blue Metallic
  • Obrázok (1)
1 990 € s DPH 1 690 s DPH / ks 1 408,33 € bez DPH / ks
Veľkosť:
Na opýtanie
Či už je tvojím cieľom únik po štrkových cestách, ďaleko od áut a davov, postaviť sa na štart prvých gravel pretekov, alebo jednoducho získať najvšestrannejší bicykel na cestu alebo do terénu, žiadny bicykel nie je lepší ako nový Diverge.
Výrobca:
Obj. čislo:
95423-4156
EAN:
888818867707
Modelový rok
2023
Veľkosť kolies
28"

SPECIALIZED Diverge E5 ELITE Gloss Mystic Blue / Blue Metallic

  • Je to jednoducho najrýchlejší, najschopnejší - a možno aj najzábavnejší - zliatinový bicykel, aký sme kedy vyrobili, ktorý poskytuje jazdu, ktorá je rýchla a živá, ale zároveň stabilná a vzbudzuje dôveru, keď sa terén zhorší. Nový Diverge s úplne novou geometriou na šotolinu a najlepšou svetlou výškou pneumatík v kategórii predstavuje všetko, čo sme sa naučili za viac ako 40 rokov jazdenia na ceste, šotoline a v teréne. Diverge píše úplne novú kapitolu v kategórii gravel bicyklov, takže si môžete vymýšľať úplne nové jazdy. Je to dokonalý únikový stroj.
  • S prémiovým rámom zo zliatiny E5 a celokarbónovou vidlicou FACT poskytuje Diverge E5 rýchlu, istú a pohodlnú jazdu na ceste, v blate a po hrubom štrku. Skupina Shimano Claris 2x8 poskytuje široký rozsah prevodov pre akýkoľvek terén, zatiaľ čo zliatinové kolesá Axis Elite a pneumatiky Pathfinder Sport 38 mm poskytujú efektívnu jazdu na vozovke s univerzálnosťou pre jazdu v tvrdom teréne.
  • Náš hliníkový rám Premium E5 poskytuje tuhú, ľahkú a odolnú platformu. V spojení s našou celokarbónovou vidlicou FACT sa z Diverge Base E5 stane ľahký, živý a všestranný bicykel pripravený zaútočiť na akýkoľvek povrch. Zobrali sme pôvodnú „status-quo“ gravel geometriu a vyhodili sme ju von oknom. Nový Diverge má najprogresívnejšiu geometriu, akú sme kedy vytvorili pre bicykel s baranmi, vďaka čomu majú jazdci schopný a stabilný bicykel v teréne, a ktorý je zároveň na ceste pohotový a obratný. Zväčšili sme dosah rámu, zaviedli ľahšiu hlavovú rúrku a vidlici sme dali dlhší offset. To všetko vytvára neuveriteľnú istotu, vďaka ktorej máte pocit, že ste do terénu zasadení ako rastlina do pôdy. Kratšie predstavce udržujú celkovú dĺžku kokpitu rovnakú a ovládanie je veľmi živé. Udržali sme stred na nízkej úrovni, aby sme zvýšili stabilitu, ale dostatočne vysoko na to, aby sme mohli použiť kolesá o rozmere 650b, pokiaľ je to vaša šálka kávy.
  • Na bicykel Diverge sme umiestnili množstvo úchytov na nosiče vrátane mountu na vidlicu a hornú rámovú rúrku, aby ste si so sebou mohli vziať všetko, čo potrebujete, bez ohľadu na to, ako ďaleko plánujete ísť alebo ako dlho plánujete zostať vonku. Nič nedokáže odomknúť schopnosti bicykla tak, ako priestor pre široký plášť. Preto sme novému modelu Diverge dali neuveriteľných 47 mm vôle vo vidlici s kolesom 700c a 2,1" s kolesom 650b. Vďaka reťazovej vzpere na strane reťaze s pevným výstupkom z hliníku za prevodníkmi sme vytvorili vôlu bez toho, aby hrozilo padanie reťaze alebo aby sme museli predĺžiť reťazovú vzperu.

Parametre

Modelový rok 2023
Veľkosť kolies 28"
Vidlica FACT carbon, full carbon steerer, 12x100 mm thru-axle, flat-mount disc
Rám Specialized Diverge E5 Premium Aluminum, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mou
Objímka Alloy, 30.8mm
Stredové zloženie Shimano 68mm threaded
Kľuky Shimano GRX RX600
Prevodníky 46/30T
Brzda predná Shimano 105, Hydraulic disc
Brzda zadná Shimano 105, Hydraulic disc
Radenie Shimano GRX RX400 hydraulic brake levers, 2x10
Prešmyk Shimano GRX RX400, braze-on
Prehadzovač Shimano GRX RX400, 10-speed
Reťaz KMC X10, 10-speed w/ reusable Missing Link™
Kazeta / Viackoleso Shimano CS-HG50-10, 10-Speed 11-36t
Omotávka Specialized S-Wrap
Riadidlá Specialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
Predstavec 3D-forged alloy, 31.8mm, 7-degree rise
Koleso predné AXIS Elite Disc
Koleso zadné AXIS Elite Disc
Sedlo Body Geometry Bridge Saddle, steel rails
Sedlovka Alloy, 2-bolt Clamp, 12mm offset, 27.2mm, anti-corrosion hardware
Plášť predný Specialized Pathfinder Sport, 700x38c
Plášť zadný Specialized Pathfinder Sport, 700x38c
Naposledy navštívené

SPECIALIZED Diverge E5 ELITE Gloss Mystic Blue / Blue Metallic

Či už je tvojím cieľom únik po štrkových cestách, ďaleko od áut a davov, postaviť sa na štart prvých gravel pretekov, alebo jednoducho získať najvšestrannejší bicykel na cestu alebo do terénu, žiadny bicykel nie je lepší ako nový Diverge.