SPECIALIZED EPIC World Cup Expert Satin Carbon / White Pearl

Akcia -10%
  • SPECIALIZED EPIC World Cup Expert Satin Carbon / White Pearl
  • Obrázok (1)
7 200 € s DPH 6 490 s DPH / ks 5 408,33 € bez DPH / ks
Veľkosť:
Skladom posledný kus
Epic World Cup je najrýchlejší pretekársky XC bicykel na svete na hladkých až stredne technických tratiach vďaka neprekonateľnej kombinácii účinnosti, ovládania a nízkej hmotnosti.
Výrobca:
Obj. čislo:
93123-3004
EAN:
888818871292
Kolesá
Roval Control Carbon
Modelový rok
2023
Veľkosť kolies
29"

SPECIALIZED EPIC World Cup Expert Satin Carbon / White Pearl

  • REFERENČNÝ RÁM: Náš tím konštruktérov stanovil a dosiahol nové štandardy v oblasti torznej tuhosti a tuhosti BB s cieľom zabezpečiť maximálnu rýchlosť prostredníctvom efektívneho prenosu výkonu a presného riadenia. Tento výkon si vyžadoval integrovaný vývojový prístup, ktorý kombinoval konštrukčne vynikajúce dvojité diamantové usporiadanie s tlmičom nárazov umiestneným vo vnútri hornej rúrky. A na koniec pridajte najsofistikovanejšie karbónové usporiadanie v histórii spoločnosti Specialized.
  • ŠOKUJÚCA RÝCHLOSŤ: Tím Specialized Ride Dynamics vymyslel a vynašiel revolučnú technológiu tlmičov pre model Epic WC, ktorá jazdcovi poskytuje účinnosť a rýchlu odozvu hardtailu PLUS kontrolu, schopnosti a udržanie rýchlosti plného odpruženia - to všetko s jednoduchým nastavením. Tlmič SID Deluxe WCID, vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou RockShox, využíva jedinečné nezávisle nastaviteľné pozitívne a negatívne vzduchové pružiny, ktoré poskytujú vyhľadávanú "odozvu" hardtailu v kombinácii s poddajnosťou pri jazde v teréne a možnosťou jednoduchého prispôsobenia nastavení pre konkrétny trail alebo vyladenia podľa preferencií a pocitov jazdca. Nastavte ho napevno a bude jazdiť ako hardtail, alebo ho otvorte a získajte bicykel, ktorý bude drviť prekážky. Nie ste však obmedzení na "otvorené a zatvorené", jednoduchá povaha jeho nastavenia umožňuje jazdcovi nastavenie v spektre od pevného po mäkké.
  • NAD RÁMEC KATEGÓRIE: 75 mm zadného zdvihu bicykla Epic World Cup poskytuje kontrolu a schopnosti ako modely s oveľa vyšším zdvihom. Keďže je navrhnutý na jazdu na hornej hranici zdvihu alebo blízko nej, poskytuje rovnaký pozitívny zdvih ako bicykel so 100 mm zdvihu a 25 % sagom. Na ďalšiu optimalizáciu výkonu odpruženia tím Specialized Ride Dynamics vyladil relatívne plochú krivku vzduchovej pružiny v strednom zdvihu tak, aby zvládala väčšinu nárazových síl ako bicykel s vyšším zdvihom. Na zákazku vyrobený Mega Jounce Bumper je vďaka svojim veľkým rozmerom "prvým v odvetví" a hrá kľúčovú úlohu pri hladkom zvládaní dopadov na najväčších skokoch.
  • NEZBLÁZNILI SME SA? TAK TROCHU: Zatiaľ čo nový a prelomový tlmič SID Deluxe WCID poskytuje jedinečnú kombináciu podpory a poddajnosti v zadnej časti, BRAIN vo vidlici stále žije. Technológia Position-Sensitive umožňuje jazdcovi až 15 mm sagu pre vyváženú jazdu, poskytuje pružnú poddajnosť na malých nerovnostiach a pevnú platformu pre pedálovanie bez potreby diaľkového zamykania alebo stláčania páky.

Parametre

Kolesá Roval Control Carbon
Modelový rok 2023
Veľkosť kolies 29"
Tlmič RockShox-Specialized SIDLuxe WCID Ultimate, Ride Dynamics Developed,
Vidlica RockShox SID SL BRAIN, Top-Adjust Brain damper, Debon Air, 15x110mm, 44mm offset, 110mm Travel
Rám Fact 11m Carbon, WCID suspension design, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered 75mm t
Kľuky SRAM GX Eagle, DUB, 170/175mm, 34t
Brzda predná SRAM Level Bronze, 2-piston caliper
Brzda zadná SRAM Level Bronze, 2-piston caliper
Radenie SRAM POD AXS controller
Prehadzovač SRAM GX Eagle Transmission
Kazeta / Viackoleso SRAM XS 1275, 12 speed, 10-52t
Riadidlá Specialized Alloy Minirise, 10mm rise, 750mm, 31.8mm clamp
Naposledy navštívené

SPECIALIZED EPIC World Cup Expert Satin Carbon / White Pearl

Epic World Cup je najrýchlejší pretekársky XC bicykel na svete na hladkých až stredne technických tratiach vďaka neprekonateľnej kombinácii účinnosti, ovládania a nízkej hmotnosti.